BoilSoft Video Splitter Can't Play Hatası

BoilSoft Video Splitter  Uygulamasına ts uzantılı 5 saat video yüklenmiyor hatası

https://i.hizliresim.com/YQXdLZ.png

ts uzantısını mp4,avı,mpeg değiştirdim yine olmadı bunun nedeni nedir ?

megatrip megatrip (28)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    .ts uzantısını program kullanmayarak sadece yazarak değiştirdiyseniz bu fayda etmez
    video yine aynı codec'i barındırır uzantısı değişmiş olur sadece.

    Videoyu bir video-converter programıyla mesela MP4 'e dönüştürüp Boilsoft'a kabul ettirebilirsiniz
    bu dönüştürme işlemi uzun sürebilir istediğiniz kaliteden farklı sonuçlar da çıkabilir
    ince ayarlar yapamazsanız eğer

    Boilsoft Video Splitter'e alternatif bir video kesme programı önerebilirim,
    gayet hızlı bir şekilde videonun seçtiğiniz kısımlarını kesiyor.
    Şu an 5 saatlik bir videodan 1 dakikasını kesmek için test ettim 1 saniye sürdü.

    Programın adı avidemux

    Not: Yukarıda belirtildiği gibi videonuzun sağlam olduğundan emin olun, video oynatıcılardan izlenebiliyormu..

    muvel muvel (332)
    4 yıl önce cevaplandı

    • teşkkürler avidemux denicem video sağlam izlenebiliyr megatrip 4 yıl önce

    BoilSoft yazılımı hakkında bir fikrim yol. Ama VLC player gibi bir player da dosyayı açabiliyor musun önce onu kontrol et. Yani video dosyasında sorun yoksa yazlımda mı bunu anlarsın. Eğer VLC videoyu açabiliyorsa BoilSoft demek ki uzun dosya boyutlarında sorun çıkarıyor demektir.

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

    • BoilSoft sıkıntılı video açılıyor teşeşkürler megatrip 4 yıl önce