.bok uzantılı dosya

ben bir siteden bir kitap indirdim .BOK uzantılı dır o dosyayı nasıl açabilirim

muha189 muha189 (29)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kindle for PC : https://www.gezginler.net/indir/kindle-for-pc.html

    .bok uzantısı Kindle içeriğidir. Kindle, amazonun kitap okumak için tasarladığı tablet.  .bok uzantısını pc de açmak mümkün. bok uzantısını pc de açmak için gerekli yazılım da Kindle For PC.

    Bunu deneyebilirsin.

    Edit:

    Araştırmalarıma göre ayrıca Pearson TestGen uygulaması da .bok uzantısı kullanılıyormuş.  TestGen https://media.pearsoncmg.com/bc/bc_testgen/edu/cw/ adresinden indirilebiliyor. Fakat indirebilmek için eğitmen olmanız gerekiyor. Herkese açık bir indirme değil.

    murat murat (12492)
    3 yıl önce cevaplandı

    • allah razı olsun ben bir deniyim muha189 3 yıl önce
    • ben denedim açılmadı bende :/ misty 3 yıl önce
    • üyelik istiyor muha189 3 yıl önce
    • bende de açılmadı muha189 3 yıl önce
    • bende üyelik isteme ekranı bile açılmadı. hiç açılmadı yani misty 3 yıl önce
    • bir program daha ekleyeceğim @misty @muha189 murat 3 yıl önce