Bokeh efektli kamera uygulama tavsiyesi

Telefona kurabileceğim bokeh efektli kamera uygulaması tavsiye edermisiniz? Fotoğrafı çekim sırasında bokeh efekti uygulayan bir kamera uygulaması önerirseniz sevinirim? Ücretli / ücretsiz fark etmez ama öncelikle ücretsiz olanlarınıdan söylersenizde iyi olur.

lion lion (595)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aslında telefonun kamerasında özellikle bokeh efekti yoksa kamera uygulaması olarak bunu yapabilmek kolay değil. Google Camera var tavsiye ederim. Google Camera uygulaması fotoğrafı çok güzel işleyebiliyor ama tabii telefonun kamera donanımı da önemli.

    Google Play Store üzerinden Google Kamerayı indirebilirsiniz: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.GoogleCamera&hl=tr

    Eğer "cihazınız bu sürümle uyumlu değil" gibi bir hata verirse bir de apk olarak buradan yüklemeyi deneyin: Google Camera for Android APK

    Aslında benim tavsiyem fotoğrafı önce kendi kameranızla çekin. Sonra bunu yine bir Google uygulaması olan Snapseed adlı fotoğraf düzenleyicisi ile kendi istediğiniz şekle rahatlıkla sokabilirsiniz.

    snapseed lens blur

    Snapseed uygulamasını buradan indirebilirsiniz: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.niksoftware.snapseed&hl=tr

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Dediğiniz gibi bende de "cihazınız bu sürümle uyumlu değil" hatası çıktı bende Apk'yı kurdum ama ondanda pek verim alamadım. Snapseed uygulaması indirip kurdum memnun kaldım teşekkür ederim. Ayrıyetten bir çok sorumada içtenlikle cevap yazıp çözüm önerisinde bulunduğunuz içinde teşekkürler @farurhenho lion 5 yıl önce
    • Rica ederim :) @lion omercik 5 yıl önce