Bölge Kilitli Oyunları Oynama Yöntemi

pcde memu emülatör kullanıyorum oyunlar sorunsuz çalışıyor ama ülkemize kapalı oyunları çalıştıramadım,memu sahte konum özelliği işe yaramadı,tek yöntem vpn kullanmak mı,yoksa diğer emülatörler iş görür mü?

leone1907 leone1907 (18)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sahte konum işe yaramadıysa mecbur VPN kullanmalısın. Oyun kendi sunucularını Türkiye'ye kapatmış demek ki, bu durumda VPN ile o oyunun izin verdiği ülkelere bağlanıp oyunu oynaman gerekiyor.

    omercik omercik (9418)