Bonalluterser virüsü nasıl kaldırılır?

Abi bende bonalluterser diye her bilgisayar açıldığında google sekmesi olarak açılıyor ne yaptımsa yok edemedim yardımcı olur musunuz? Neler yapılabilir? Saygılar

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    bonalluterser gibi zararlılar veya tarayıcı korsanları virüs değildir. bonalluterser virüs olmasa da tarayıcı da sürekli yeni sekmeler açtığı için ve google aramalarını değiştirdiği için istenmeyen bir eklentidir.

    Bu tür Chrome'a yapışan eklentiler ve tarayıcı korsanı siteler için hazırladığımız bir rehber video var:

    Silinemeyen Chrome Uzantıları Nasıl Silinir? - Kuruluşunuz tarafından yönetilir uyarısı kaldırma

    Bu videodaki adımları dikkatlice ve atlamadan uygularsan bonalluterser gibi tarayıcı korsanı site ve eklentilerden kurtulabilirsin. Videodaki adımları atlamadan yapmaya dikkat et.  Tüm işlemlerden sonra bonalluterser kaldırma tamamlanacaktır.

    bonalluterser kaldırma videosunu yaptıktan sonra işlemle ilgili bir sorun yaşarsan bizimle paylaşabilirsin.

    hakan hakan (15424)