Bonjour Service failed to start hatası

Merhabalar.. Bilgisayarıma itunes yüklemeye çalışıyorum ancak " Bonjour Service failed to start " Hatası alıyorum. Çözüm için baktığımda " Arkadaşım bilgisayarımı sağ tıkla yönet> hizmet ve uygulamalar>hizmetler bu adımları izle sonra karşına çıkan listeden bonjour Service sağ tıkla ve başlat de. Problemin çözülecektir." deniliyor. Ancal benm Hizmetler kısmımda " Bonjour " yok. Lütfen yardım edin. Çok teşekkür ederim.

kullanici310916 kullanici310916 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Services yani Hizmetlerde Bonjour hizmetini bulamıyorsanız iTunes eksik yüklenmiş demektir.

    iTunes programını kurarken yönetici olarak kurmayı deneyin.

    1. Buradan iTunes'i indirin
    2. indirdiğiniz iTunes6464Setup.exe dosyasını (Sizdeki adı biraz dah farklı olabilir) sağ tuşla tıklayın.
    3. Açılan penceren "Yönetici olarak çalıştır"ı seçin.

    Bu işlemden sonra iTunes normal olarak çalışmalıdır. Sanırım yönetici hakları ile kurulum yapılmadığından Bonjour hizmeti yüklenememiş.

    hakan hakan (15409)
    8 yıl önce cevaplandı

      http://i.hizliresim.com/8gZ067.png Resme burdan bakabilirsiniz Hocam yaptım ama yine aynı hata nolur yardım edin yoksa formata götürcem makineyi ::(

      kullanici310916 kullanici310916 (1)
      8 yıl önce cevaplandı

        cemkara cemkara (4215)