BonusFlaş uygulaması kampanya bildirimleri nasıl kapatılır?

BonusFlaş uygulamasının kampanyalara dair gönderdiği bildirimleri kapatmak mümkün mü?

Android telefonlarda BonusFlaş  bildirimleri nasıl kapatılır?

alattin alattin (16984)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    BonusFlaş uygulamasının Ayarlar bölümünde Bildirim kapatmaya dair herhangi bir ayar bulunmamaktadır. BonusFlaş uygulaması ayarlar menüsünde (Daha Fazla..  / Ayarlar menüsünde) sadece BonusFlaş  bildirim seslerini kapatabilirsiniz.

    Bilindiği üzere BonusFlaş  pek çok işlem için kullanılıyor. Örneğin Garanti Pay ile ödeme yaparken BonusFlaş  üzerinden işleme onay veriyorsunuz. Bunun dışında BonusFlaş  üzerinden kampanyalara dahil olabiliyorsunuz. Fakat BonusFlaş uygulamasının sürekli bildirim göndermesi sizi rahatsız ediyor olabilir (en azından beni ediyor).  BonusFlaş  uygulamasında kampanya bildirimlerini gönderme gibi bir seçenek yok.

    Android telefon ayarlarından BonusFlaş tüm bildirimlerini kapatmak mümkün.  Eğer BonusFlaş'ı sadece kampanyalara katılmak için kullanıyorsanız ve hiç bildirim almak istemiyorsanız şunu yapın:

    1. Telefonunuzda ayarlar bölümüne gidin.
    2. Uygulamalar ve bildirimleri bulun.
    3. BonusFlaş uygulamasını bulun ve dokunun.
    4. Uygulama bildirimlerine dokunun.
    5. Açık > Kapalı olarak değiştirin.

    Unutmayın bu işlemden sonra kampanyalar dahil olmak üzere hiç bir BonusFlaş  bildirimini alamazsınız.

    alattin alattin (16984)