.Booa Vİrüsü Sorunu 2020 yılından beri bekliyorum.

Merhabalar 2020 yılında bilgisayarıma virüs bulaştı tüm dosyalarım .booa oldu çözümü için bakmadığım kaynak kalmadı.

çocuğumun resimlerini kurtarsam yetecek. yardımcı olabilirmisiniz.

semben semben (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    .Booa da bir stop djvu fidye virüsü uzantısı.  Online key ile şifrelenen dosyaların bir çözümü yok. Olsa mutlaka burada paylaşırım.

    Eğer offline key ile şifrelendiyse bir ihtimal çözülebiliyor.

    Yapabileceğiniz her şeyi burada yazdım. Bilgisayara Stop (DJVU) fidye virüsü bulaştığında yapılması gerekenler

    Yeni bir yöntem çözüm bulunursa da burada paylaşıyorum.

    alattin alattin (16999)