.boop uzantılı dosyaları nasıl deşifre edebilirim ransomware virüsü

Ransomware virüsü bulaştı içinde aile fotoları babamın hazırladığı sınavlar fln var acil yardım lazım

talha9797 talha9797 (5)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çoğu fidye virüsünün şifresi kırılmış değil ".boop" fidye virüsünün'de sanırsam şifresi çözülmüş değil henüz fakat alttaki makaleyi okumanda fayda var.

    Stop fidye virüsünün şifrelediği dosyaların şifresi nasıl çözülür?

    STOP Fidye virüsünün şifrelediği dosyalar nasıl çözülür? Emsisoft Çözümü

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • İnternette gördüm sanırım kırılmış ancak anlamadım ingilizce olduğundan talha9797 3 yıl önce
    • ayrıca boom değil .boop sonda p var talha9797 3 yıl önce
    • Yanlış yazmışım "boop" imiş fakat yabancı sitelerde Emsisoft'dan bahsetmiyor diye biliyorum ayrıca sadece Emsisoft bu fidye virüslerinin şifrelerini çözüyor @talha9797 darkcrak 3 yıl önce
    • id t1 ile bitiyor maybe future decrypt gibi bişi yazıyor inşallah dediği gibi çözülür hemen talha9797 3 yıl önce
    • Cmd komut isteminden bilgisayarindaki önemli dosyaları bir usb belleğe aktarmayı dene bakalım orda şifre isteyecekmi hackedby 3 yıl önce
    • şifre yok normalde istemiyor ve fotoların çoğu kendi kendine recup diye geri gelmiş içinde fotolar ve garip programlar var talha9797 3 yıl önce
    • çoğu açıldı talha9797 3 yıl önce
    • recup diye bi klasörde geri geldiler ve içinde garip işaretler de var talha9797 3 yıl önce
    • adam ben parayı vermeyince herhalde serbest bıraktı talha9797 3 yıl önce