Boot Menu/BIOS'a giremiyorum.

HP G62 model Laptop'uma Windows 10 kurdum. Kurmadan önce ESC tuşu ile Boot Menu'ye girebilirken Windows 10 kurulumundan önce ESC tuşu ile Boot Menu'ye girdikten sonra bios'a giriyordum. Şu an ESC'ye basmama rağmen Boot Menu'ye giremiyorum. Bunun nedeni nedir?

(Ayrıca Windows 7 yüklüyken bilgisayarı açtığım zaman sağ alt köşede "Press ESC for Boot Menu" gibi bir ifade yazıyordu şu an ise yazmıyor.)

(Tüm driverları henüz kurmadım)

ahmeth ahmeth (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Harici klavye ile girmeyi denermisin ?

    hydra hydra (3800)