Boot menuye girince kapaniyor

dizustu bilgisayarim samsung np300v5ah F9 yapip boot menuye girince kapaniyor. Diyer tuslarida denedim F2 vurdugum zaman biosa giriyor

kullanici401136 kullanici401136 (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kapanmadan kasıt eğer enerjinin tamamen kesilmesi, pc'ye elektrik gelmemesi ise o zaman bir donanım sorunu mevcut demektir.

    Boot menüye girmediğinizde kapanma olmuyor mu?

    Boot menüye girdiğinizde Pc yeniden başlıyor vs gibi bir sorun varsa, sorunu Windows DVD'si ile bilgisayarı açıp onarım yaparak çözebilirsiniz.

    Eğer kurtarma, recovery(onarma) DVD'leri mevcutsa ve önemli bilgileriniz yoksa Recovery işlemini DVD üzerinden başlatabilirsiniz. Bu DVD diskler bilgisayarı aldığınızda size verilmiş olmalı.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

    • bitek boot menuye girdigimde kapaniyor eskiden boyle bir sorunum yokdu bilgisayari aldigimda kutusundan cikan windows home basic i yukledim boyle oldu kullanici401136 8 yıl önce
    • Elektrik mi kesiliyor peki? nedir kapanmaktan kastınız? Windows güncellemeleri yapıldı mı? murat 8 yıl önce
    • bilmiyorum F9 tusuna basinca kapaniyor sanki elektrik kesiliyor kullanici401136 8 yıl önce