Boot MGR hatası veriyor

Bilgisayarım boot MGR hatası veriyor.Ben format atcaktim %85 te hata verdi ve bilgisayar kapandı açıldı ve karşıma boot MGR hatası çıktı bilgisayarım açılmıyor lütfen yardım edin ne yapmalıyım

emresti emresti (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Yardım edin

    emresti emresti (1)
    7 yıl önce cevaplandı

      Kurulum tam olarak tamamlanmadığından bu hatayı almışsınız büyük ihtimalle.Hatayı çözmek için kurulumu tam olarak bitirmelisiniz.

      Kurulum yapmayı tekrar deneyin.Yine aynı hatayı alırsanız kurulumu gerçekleştirdiğiniz CD/DVD veya USB aygıtını değiştirmeyi deneyin.Kurulum örneğin bir CD/DVD ile yapılıyorsa CD/DVD üzerindeki bir çizik veya hasardan okuma hatası almış olabilirsiniz.

      ismailsarp ismailsarp (6010)
      7 yıl önce cevaplandı

      BOOTMGR is missig (tıkla)

      Senin problemin ve çözümün @ismailsarp ifadelerinde olduğu gibi. Üstteki linki konu hakkında bilgilenmen için veriyorum. Yoksa belirtildiği şekilde Windows yüklemesi yeniden yapılmalıdır.

      Kolay gelsin.

      temmuz temmuz (12505)