Bootable USB disk/flash bellek nasıl yedeklenebilir veya çoğaltılabilir? Bu işi yapabilen ücretsiz program hangisidir?

 USB Image Tool, USB disklerinizi/flash belleklerinizi yedekleyebileceğiniz ve gerektiğinde geri yükleyebilececeğiniz ücretsiz bir yazılımdır. Kullanımı kolay ve çok başarılıdır.

Kurulum gerektirmez (portable) bir programdır.

temmuz temmuz (12505)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    USB ImageTool (tıkla ve download et)iki ayrı mod'da imaj alabilmektedir.

    Volume Mode: USB disk içerisinde bulunan dosyaların imajını alır. Basit yedekleme şeklidir.

    Device Mode: Bootable USB disklerin/flash belleklerin bu özellikleri ile ve olduğu gibi imajını alır. Bu programın esas olan kullanım özelliğidir.

    temmuz temmuz (12505)