Bootcamp ile Windows yüklü Mac klavyesinde ekran görüntüsü alma

Windows yüklü Mac'te ekran görüntüsü alma

Windows yüklü Mac'te ekran görüntüsü nasıl alınır?

Bootcamp Mac ekran görüntüsü nasıl alınır?

Bootcamp ile Windows yüklü Mac klavyesinde ekran görüntüsü nasıl alınır?

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Mac cihazların klavyesinde print screen tuşunun bulunmaması, Bootcamp ile Windows yükleyen kullanıcıların ekran görüntüsü almasını engelliyor. Bu durumda Windows yüklü Mac cihazlarda ekran görüntüsü almak için yapılması gereken ufak bir tuş kombinasyonu.

    Bootcamp ile Windows yüklü Mac klavyesinde ekran görüntüsü almak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

    Bootcamp ile Windows yüklü Mac klavyesinde ekran görüntüsü nasıl alınır?

    1. Shift + FN + F11 tuş kombinasyonunu kullanarak Windows yüklü Mac cihazınızın klavyesinde ekran görüntüsü alabilirsiniz.

    ​Bu tuş kombinasyonunun ardından "Bootcamp ile Windows yüklü Mac klavyesinde ekran görüntüsü nasıl alınır?" işlemi başarıyla tamamlanacaktır.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

      1. Windows yüklü Mac cihazınızın klavyesinde Shift + FN + F11  tuş kombinasyonunu kullanarak ekran görüntüsü alabilirsiniz.

      2. Ekran alıntısı aracını kullanın

      3. şimdi Windows 10, xbox oyun çubuğunu destekliyor. Shift + win + S tuşlarını kullanın.

      4. Fn + Shift + F11 = tam ekran yakala
        Fn + seçenek + Shift + F11 = Geçerli pencerelerin altyazısı

      Windows'lu Mac cihazınızın klavyesinde Shift + FN + F11 tuş kombinasyonunu kullanarak ekran görüntüsü alın.

      rimita rimita (1)
      1 yıl önce cevaplandı

        1. Windows yüklü Mac cihazınızın klavyesinde Shift + FN + F11  tuş kombinasyonunu kullanarak ekran görüntüsü alabilirsiniz.

        2. Ekran alıntısı aracını kullanın

        3. şimdi Windows 10, xbox oyun çubuğunu destekliyor. Shift + win + S tuşlarını kullanın.

        4. Fn + Shift + F11 = tam ekran yakala
          Fn + seçenek + Shift + F11 = Geçerli pencerelerin altyazısı
        5. For more 'missing keys', see the page below: https://howtakescreenshot.org/

        Windows'lu Mac cihazınızın klavyesinde Shift + FN + F11 tuş kombinasyonunu kullanarak ekran görüntüsü alın.

        kullanici430557 kullanici430557 (1)