Bootmgr Hatası ve Win yükleme hatası

Merhaba arkadaşlar bootmgr hatası alıyorum. Bazen gelmiyor. Ama Win7 yüklemesi yaparken Dosya genişletme aşamasında ''Windows, gereken dosyaları yükleyemiyor Hata Kodu:0x80070017'' Çözüm net olarak nedir ? Komut işlemi yaparkende bazı kodları tanımlayamıyor. CD/DVD okuyucu sağlam. Ve Fortmat diskide iyi durumda açılıyor. Sadece Dosya genişletme aşamasında kalıyorum. Lütfen yardım edin laptop patronun :D

mysteryjun mysteryjun (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Yaşadığınız problem daha önce karşılaştığımız ve çözümlenen bir problemdir. Windows gereken dosyaları yükleyemiyor hatası linkine tıklayarak Windows 7 dosya yükleme hatası, hata kodu:0x80070017  hatası ile karşılaşmamak için bilgi alabilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)
    8 yıl önce cevaplandı

      Kurulum sonrasında bootmgr hatası alıyorsanız sizin de belirttiğiniz gibi kurulum sırasında hata oluşuyor demektir.

      Windows bir şekilde kurulum dosyalarını DVD'den okuyamıyor.  damlakoc 'un verdiği linkte Hakan konuyu güzelce açıklamış. Alternatif olarak orada bahsedilen usb'den kurulumu deneyebilirsiniz.

      Kurulum sırasındaki hata DVD veya DVD okuyucudan kaynaklanabilir( Kablosunda dahi sorun olabilir:)

      murat murat (12492)
      8 yıl önce cevaplandı

        damlakoc ve murat teşekkür ederim lakin dün 3-4 saatlik araştırma ve o dediğiniz linkleri denemiştim :) USB yide bugün deneyeceğim. Bootmgr hatası win7 kurulum öncesindede oluyor başklat yerine baflat yazıyor :D

        mysteryjun mysteryjun (1)