bootmgr is compressed press ctrl+alt+del to restart

Bilgisayarı açınca bootmgr is compressed press ctrl+alt+del to restart yazısı geliyo araştırdım tamam bilgi verilmiş fakat benim dvd sürücüm çalışmıyodu önemsemiyordum herangi bi tusa basamıyorum yada bios ayarlarına bile giremiyorum klavye ve sanırım maus ta çalışmıyor bu hata geldiğinden beri ne yapmalıyım sabah erüzem var acil yardım

defnearman defnearman (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kimseler yokmu yardım edecek Üniversite öğrencisiyim sabah sanal dersim var acil.......

    defnearman defnearman (1)
    7 yıl önce cevaplandı

      BOOTMGR is compressed linkinde detaylı bilgi verilmiş.

      Bir şekilde bilgisayarı USB veya DVD sürücüden açmanız gerekiyor.  Klavye kablosuz ise sorun yaşayabilirsiniz. Kablolu bir klavye bulabilirseniz BIOS'a girebilir oradan da açılış önceliğini USB yaparak diski onarabilirsiniz.

      Başka türlü çözüm bulmanız imkansız.

      murat murat (12492)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Usb ile sorunun çözülebileceğini bilmiyordum çok teşekkür ederim fakat klavyem kablolu çalışmıyor sanırım maus da çalışmıyor başka bi klavye yinede deneyimmi defnearman 7 yıl önce
      • @defnearman önce klavyeyi çıkartın sonra tekrar takın. Bazen kablolu klavyelerde bu tür sorunlar olur. Eğer sorun devam ediyorsa başka klavye ile denemelisiniz. murat 7 yıl önce