Bootmgr missing hatası

eski bir gigabyte biosa sahip masaüstüne w10 yükleyeyim dedim biostan herşeyi format için normal şekilde yapsamda w10 ekranında donup kaldı. Şimdide bootmgr missing hatasında kaldı. Bios pilini söküp taktım yeni pil aldım değiştim belki bios takılmıştır dedim yok.  işin kötü tarafı sistem kurtarma yok winre yok sadeceelimde w10 dvd ve usb boot var. Napıcam bilmiyorum

dryunus dryunus (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bootmgr missing hatası diskinin BOOT yeni önyükleme (açılış bilgilerinin olduğu bölüm) hasar görmüş demektir. BIOS pilini çıkarıp takman bir işe yaranaz.

    Yanlış anlamadıysam Windows 10 kurulumu sırasında hata almışsın. Windows 10 kurulumunu tekrardan başlat ve kurulum sırasında tüm disk bölümlerini sil ve yeniden kurulumu gerçekleştir. Bu sorunu çözecektir.

    Buradaki video Windows 10 kurulumu konusunda sana yardımcı olacaktır: https://www.youtube.com/watch?v=6gtihDrHJf0

    alattin alattin (16984)