Bootmsgr Hatası Aldım Bilgisayarı Açarken Vista İşletim Sistemi

Bootmsgr Eksik Hatası Aldım Bir Sitede Bazı Bilgiler İçin Uydum Windows 7 Cd Si Vardı Internetden İndirmiştim Onu Takıp Onarmak İstedim Olmadı Bazı Kodlar Yazıyordu Denedim Olmadı Şimdi Bilgisayar Farklı Bir İngilizce Kelime Uyarı Veriyor Ne Yapmam Lazım Bilgisayar Açılmıyor Bilgisayarım Toshiba Recovery Cd si Yedek Almıştım Nasıl Yapmam Gerekir Windows 7 İşletim sistemi Masaüstü Bilgisayara Kurduğumda Birsüreden Sonra Lisanssız sahtedir diye Uyarı Veriyordu Ekranda Acil Çözüm İçin Ne Yapmam Lazım Vista 32 Bitden Windows 7 64 Bit Kurabilirmiyiz Bilgisayar Kaldırırmı Bilgisayar Toshiba Saygılar

furkanozkaynak furkanozkaynak (16)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Format atmanız bence de mantıklı olur çünkü işi karıştırıp çorba etmişsiniz. Bilgisayarınızın değerlerini yazın (Ram, Ekran Kartı, İşlemci vs.) bende sizi Windows 7 x64'ü kaldırıp kaldıramayacağına dair bilgilendireyim.

    araz01 araz01 (291)
    7 yıl önce cevaplandı

      İşletim Sistemi Vista Fakat Modelini Yazabilirim Çünkü Bilgisayar Açılmıyor Ayrıca Windows 7 Yüklersek Geriye Dönüp Sonradan Vista Yükliyebilirmiyiz Bende Cd Var Ama İnternetden Indirdiğim Bir Süreden Sonra Lisanssız Duruma Düşüyor Kod Bulup Full Yapabilirmiyim

      furkanozkaynak furkanozkaynak (16)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Siz indirip istediğiniz işletim sistemini kurun. Full yapmak benden olsun. araz01 7 yıl önce
      • 64 Bit Yüklesem Kaldırırmı Toshiba Recovery Sistemi Gidermi Windows 7 İşletim Sisteminde furkanozkaynak 7 yıl önce
      • Yada Vistamı Kurayım Eskisi Gibi 32 Bitdi Vista Ama Bende Vista Cd Si Yok Yardımcı Olurmusunuz furkanozkaynak 7 yıl önce
      • ram miktarınızı söyler misiniz araz01 7 yıl önce
      • recovery konusu hakkında yorum yapamam ama bilgisayarlarınızın değerlerini yazarsanız 64 bit kaldırıp kaldıramayacağını söyleyebilirim araz01 7 yıl önce