Borsayı doğru takip edebilecegim bir uygulama tavsiye edebilirmisiniz ?

mat7 mat7 (341)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bankaların kendi müşterileri için sunduğu web tabanlı uygulamalar oluyordu. Ben garanti bankası kullanırkan vardı.

    ben kullanmadım ama kullanan arkadaşlarıma sordum. InvestApp önerdiler.

    InvestApp uygulaması linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evobrapps.appinvest&hl=tr&gl=US

    Yorumları da güzel. Deneyip sen de düşüncelerini bizimle paylaşabilirsin.

    alattin alattin (16999)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Canlı döviz diye bir uygulama buldum indirdim kullanıyorum. Fena değil gibi. Biraz TV de gördüğüm fiyatlarla biraz farklar var. O yüzden sizden tavsiye alm ak istedim. Tavsiye ettiğimiz uygulamayı da deneyeceğim. İzlenimlerimi paylaşırım. Banka müşterisi değilim. O yüzden banka uygulaması kullanamama belki. @alattin (16047) mat7 2 yıl önce
    • Merhaba önerdiğiniz uygulama hakkında kendi fikirlerimi paylaşacağımı söylemiştim. Uygulama bence... İngiliz bayraklarıyla dolu bir ekran. Ve yazıların çoğu İngilizce. Yükler yüklemez bir program yükleme önerisi . Yada ugulamayı her açtığımda bir reklam çıkıyor. Borsa dair bilgileri çok anlaşılır bulamadım. Çok garip bir uygulama . En azından ben anlamadım ve kullanmayı başaramadım. Benim bulduğum uygulama daha kolay, anlaşılır ve bilgi veren geldi. Tabi buda bana göre. Yine de ilginize çok teşekkürler . @alattin (16062) mat7 2 yıl önce

    Merhaba, bütün borsa programlarının doğru sonuç vereceğini sanmıyorum yani illaki hata payları vardır ufak tefek ama olabildiğince doğru. @alattin 'in önerdiği uygulamayı kullanabilirsiniz.

    darkcrak darkcrak (5168)