Boş Dosyaları Silememe

-1

Belgelerim Kısmında Bulunan İçi Boş Olan Bu Dosyaları Kaldıramıyorum Lütfen Yardımcı Olurmusunuz ? Şimdi'den Teşekkür Ederim Kolay Gelsin İyi Çalışmalar Dilerim.

atmc35 atmc35 (-1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Paylaştığın görüntüdeki klasörler silinemediğine (ve kullanılamadığına) göre gerçekte var olmayabilirler. Yani daha önce ve gerçekte silinmişler ama görünürde hala var gibi olabilirler. Bunu anlayabilmek için PC'yi yeniden başlatarak bu klasörlerin varlıklarını sürdürüp sürdürmediklerine bakmak lazım.

    Aksi halde (hala varlıkları devam ediyorsa);

    Unlocker  nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Veya;

    Site içi araması "silinemeyen dosyalar" sonuçları (tıkla)

    Not: Paylaştığın resim dosyasında silmek istediğin boş klasörlerin yeri ve yolu Belgelerimde değil, Masaüstünde görülüyor. Sen yoksa Belgelerim klasöründe gerçekte olmayan ama var zannettiğin klasörlerimi silmeye çalışıyorsun? Silme eyleminde hangi "hata" mesajı ile karşılaşıyorsun veya herhangi bir hata mesajı çıkıyormu?

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Şöyle açıklayım hocam bu klosörleri daha önce sildik gördüğünüz gibi silik halde gözüküyor yani şeffaf renkte hala varlar rahat 5-6 aydır var bu sorun verdiniz unlocker indirilemiyor yandex açılıyor

      atmc35 atmc35 (-1)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Bunları baştan neden belirtmiyorsun? İllede sana yardımcı olmak isteyenlermi bunu tahmin etsinlerde sana sorsunlar? Bu acemilik veya tecrübesizlıkte değil, başka birşey (o şeyi yazmaya gerek görmüyorum). Kolay gelsin :( temmuz 6 yıl önce
      • "Lütfen Yardımcı Olurmusunuz ? Şimdi'den Teşekkür Ederim Kolay Gelsin İyi Çalışmalar Dilerim." şeklinde hiçte gerekli olmayan ve site kurallarınada aykırı olan olan ifadeler (üstelik hepsi birlikte yazılmasının tuhaflığıda var) yerine bir veya iki cümleyle problemin oluşma şekli vede zamanı belirtilebilirdi, belirtilmeliydi . İkinci mesajdaki "Şöyle açıklayayım hocam" ifadeside gerekli değildi. temmuz 6 yıl önce