Boş muhabbet bu işler

-4

Allah aşkına burası ne kadar saçma bir yer.. kimse bir şey bilmiyor. boşuna soru soruyoruz burada en gereksiz yer.

sedaderici85 sedaderici85 (-7)
5 yıl önce sordu

  • @sedaderici85 Tüm soruların cevaplarını bileceğiz diye bir kural yok? toprak34 5 yıl önce
  • @sedaderici85 Ayrıca sorunuzu soralı daha 10 dakika olmamış, hemen cevap veremeyiz tabii ki. Bu sinir nedir anlamadım gerçekten. toprak34 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Önce soru sormayı öğren ondan sonra bizler de çözüm bulmaya çalışalım. Durduruldu hatası veren şey Twitter hesabın değil. Twitter hesabı durduruldu hatası vermez. O hatayı telefonundaki Twitter programı veriyor.

Önce bu tarz forum sitelerinde soru sormayı öğren, daha sonra mutlaka cevap bulursun merak etme.

omercik omercik (9418)