Bot hesaplardan toplu Tweet atıp, Trende sokmak?

Arkadaşlar bot hesaplardan toplu Tweet atıp, Trende sokmak istiyorum. Eğlence değil, vallaha ciddi ve önemli.

vulu vulu (9)
6 yıl önce sordu

  • @vulu Peki biz ne yapabiliriz? toprak34 6 yıl önce
  • Yani yardımcı olabileceğimiz bir konu var mı? toprak34 6 yıl önce
  • Nasıl yaparım yani? @toprak34 vulu 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Böyle bir şey yapabilmen için bir sürü hesap açman gerekiyor ve bu yöntem ile de paylaşım yapman gerekiyor diye biliyorum fakat yaptığın şey banlanmana bile sebep ola bilir yakalanırsan

darkcrak darkcrak (5168)