Bozuk AMR belgesi

Elim AMR uzantılı belge var fakat ses bozuk çıkıyor.   Sanırım kayıt esnasında oluşan bi problemden kaynaklanıyor. Sesi normal haline nasıl getirebilirim?  Bunun için bi program var mı yoksa madia player den de halledilebilir mi?

deniz deniz (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer bozuktan kastınız kayıt sırasında oluşan parasitler veya kalitesiz kayıttan dolayı ortamdaki gürültüler ise bunu ses editor programları ile temizlemeyi deneyebilirsiniz.

    http://audacity.sourceforge.net/

    Audacity özgürce ve ücretsiz olarak dağıtılan, açık kaynaklı, farklı platformlarda çalışabilen bir ses düzenleme ve kaydetme yazılımıdır.

    Bu ve benzer programlar size yardımcı olacaktır.

    cemkara cemkara (4215)