Bozuk Görüntü Sorunu

2 gün önce internetten Nba 2k16 oyununu indirdim.  İlk önce xinput1_3.dll sorunu oluştu onu dosyayı indirerek çözdüm. Daha sonra oyunu açmaya çalıştığımda şöyle bir yazı çıkmaya başladı : "C:\Windows\system32\XINPUT1_3.dll uygulaması Windows üzerinde çalışmak üzere tasarlanmamış veya hata içeriyor. Programı özgün yükleme medyasını kullanarak yüklemeyi deneyin veya destek için sistem yöneticinize veya yazılım satıcısına başvurun." Bu sorunu nasıl çözebilirim ? Bilgisayarım windows 7.

bilgisayarbilmiyorum bilgisayarbilmiyorum (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu hata DirectX ile alakalı indirdiğin dosyayı sil ve http://www.gezginler.net/indir/directx.html burdaki 2 sini kur.

    ataberkthepro ataberkthepro (99)
    7 yıl önce cevaplandı

      Sağol ama şimdi de oyunu açmaya çalıştığımda sorun vermiyor ama oyunu başlatmıyor. Bunun hakkında ne yapabilirim ?

      bilgisayarbilmiyorum bilgisayarbilmiyorum (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • görev yöneticisinin işlemler bölümünde açık gözüküyormu. Oyun orjinalmi? Değilse crack ile kaynaklıdır bu konuda destek veremem. ataberkthepro 7 yıl önce