Bozuk video dosyası onarma nasıl yapılır?

Elimde bir tane "bu video oynatılamıyor" hatası veren bozuk video var bunu nasıl onarabilirim?

Bozuk videoyu düzeltme programları işe yarar mı? Programları kullanarak bozuk video düzeltme işlemi nasıl yapılır?

Bozuk video nasıl düzeltilir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bozuk video dosyalarını onarma nasıl yapılır?

    Bazen silinen dosyaları geri getirme işleminden sonra veya herhangi bir sebepten dolayı videolar bozuk olabiliyor. İşte böyle durumlarda bozuk videoyu düzeltmek için bozuk video onarma programlarından yardım alınır. Digital Video Repair programı da onlardan biri. Digital Video Repair programı sayesinde çeşitli hatalar veren veya hiçbir şekilde oynatılmayan bozuk video dosyalarını onarma işlemi yapabilirsiniz.

    Son derece basit ve kolay arabirimine sahip olan Digital Video Repair, piyasadaki ücretsiz bozuk video onarma programları arasında en kullanışlısı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Denemek amacıyla bir videoyu Notepad++ ile açıp kaynak kodlarında küçük bir bozulma yaptım. Sonra Digital Video Repair programıyla bozduğum videoyu seçtim ve anında onarıp videoyu izlenebilir hale getirdi.

    Digital Video Repair programını nereden indirebilirim?

    Digital Video Repair indir linkine tıklayarak indirebilirsiniz.

    Digital Video Repair programı nasıl kullanılır?

    1. Digital Video Repair indir linkinden indirdiğiniz setup dosyasına çift tıklayarak kurulumu yapın.
    2. Kurulduktan sonra programın arabirimi karşınıza gelecek. Eğer gelmezse arama bölümüne Digital Video Repair yazarak manuel olarak açabilirsiniz.
    3. Digital Video Repair çok kolay bir arabirime sahip. En üst kısımdaki "Input File" butonuna tıklayarak bozuk videoyu seçin.
    4. Ardından "Check & Repair" seçeneğine tıklayın ve bozuk video onarma işleminin tamamlanmasını bekleyin.

    Digital Video Repair programı ile hangi formatta bozuk videoları onarabilirim?

    Xvid, DivX, MPEG4, 3ivx, Angel Potion codeclerine sahip AVI, MOV, MP4, M4V, 3G2, 3GP2, 3GP, 3GPP formatındaki bozuk videoları onarabilirsiniz.

    Digital Video Repair programı ile onardığım videolar nereye gider?

    Program arabirimindeki Output File butonuna tıklayarak video onarma işlemi tamamlandıktan sonra videonun nereye kaydolacağını seçebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)