Brave browser nedir? Brave browser Nasıl Kullanılır?

Brave browser nedir? Brave browser Nasıl Kullanılır? Brave Ödülleri nasıl çalışır? Brave browser Türkçe Nasıl yapılır?

Brave Browser Nasıl indirilir? Brave Browser nasıl yüklenir?

murat murat (12492)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Brave browser nedir?

    Brave Browser,  Chrome, Firefox, Opera benzeri bir tarayıcıdır.  Brave diğer tarayıcılardan farklı olarak gizlilik odaklıdır ve reklam engelleme özelliği yerleşik gelir. Brave tarayıcı bu çözüm paylaşıldığında 50 milyondan fazla kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılan bir tarayıcıdır. Brave tarayıcı ayrıca dilerseniz sizlere reklam göstererek para kazanma imkanı da sunar.

    Brave tarayıcı girdiğimiz web sitesindeki tüm reklamları engeller. Dilerseniz siteye özel olarak reklam ve gizlilik kalkanını devre dışı bırakabilirsiniz.

    Brave sadece reklamları değil aynı zamanda izleme çerezi denilen yazılımsal parçaları da engeller.  Brave size Malware ve oltalama saldırılarına karşı da koruma sağlar.

    Kripto paralara ilgi duyuyorsanız Brave size yerleşik bir de cüzdan sunar. Dilerseniz kripto paralarınızı Brave üzerinde saklayabilirsiniz.

    Brave Browser  Chromium tabanlı bir tarayıcıdır.   Chromium,  açık kaynaklı Google Chrome, Edge gibi tarayıcıların alt yapısını oluşturur. Dolayısıyla Chrome kullanan biri rahatlıkla Brave Browser'a geçebilir.

    Brave Browserr hangi işletim sistemlerinde çalışır?

    Brave tarayıcı Android, Windows,iOS, Linux gibi neredeyse tüm işletim sistemlerinde çalışır. iPhone tablet ve telefonlara, Android tablet ve telefonlara, Windows yüklü Pc ve Laptoplarda Brave Browser yüklenebilir.

    Brave Browser'ın desteklediği işletim sistemleri:

    • Windows
    • Linux
    • iOS
    • Android
    • MacOS

    Brave Browser güvenli mi?

    Brave Browser tarayıcı piyasasındaki en güvenilir tarayıcılardan biridir.  Gizlilik anlamında size pek çok şey vaat eder ve sağlar.

    Brave Browser VPN var mı?

    Brave Browser'da yerleşil olara VPN bulunur. Bazı Brave Browser sürümlerinde VPN + Firewall (güvenlik duvarı) bulunur.  VPN ve Firewall özelliği şuan için sadece  iOS cihazlar (iphone tablet, telefon) için geçerlidir. İlerleyen zamanlarda Android ve Windows için de VPN yerleşik hale gelecektir.

    Brave Browser Türkçe desteği var mı?

    Brave Browser 160'a yakın dili destekler ve Brave Browser Türkçe desteğine sahiptir. Dilerseniz Brave Browser'ı Türkçe kullanabilirsiniz. Brave Browser otomatik olarak işletim sisteminizin dilinde yüklenir. Ayrı bir dil ayarı gerektirmez.

    Brave Browser açık kaynak mı?

    Evet. Brave Browser açık kaynaklı bir tarayıcıdır. ve açık kaynak Chromium üzerine inşa edilmiştir.

    Brave Browser'ın sahibi kim?

    Brave Browser, Brave Search Brave Yazılım şirketine aittir.  Brave Software kurucularından biri Brendan Eich'dir. Brendan Eich, Javascript dilinin yaratıcısıdır Aynı zamanda Brendan Eich
     Mozilla Vakfının da taratıcılarından biridir.

    Brave Browser ücretsiz mi?

    Brave Browser tamamen ücretsiz bir yazılımdır. Brave Browser'ın bütüm özellikleri ücretsizdir.

    Brave Browser Nasıl indirilir? Brave Browser nasıl yüklenir?

    Brave Browser kullanmaya karar verdiyseniz öncelikle Brave Tarayıcısını cihazınıza indirmeniz gerekir.

    Adresinden indirebilirsiniz.

    Brave browser Nasıl Kullanılır?

    Brave Browser'ın diğer tarayıcılardan kullanım açısından bir fark yoktur. Kullanımı oldukça kolaydır.

    Brave Ödülleri nasıl çalışır?

    Brave tarayıcısının belki de en ilgiç özelliği Brave Ödülleri bölümüdür. Brave size reklam gösterimi karşılığında para öder. Ödemeri BAT türünde kripto para ile yapar.

    Bu konuda daha önce paylaşım yapılmış ve detaylı bilgi verilmiş olduğundan bu konuya pek girmeyeceğim:

    Brave Ödülleri ve Brave ile para kazanma için Brave Rewards - Brave Ödülleri nedir? Nasıl Kullanılır? linkini  inceleyebilirsiniz.

    murat murat (12492)