Brave browser tarayıcı adresi içindeki üçgenin anlamı nedir?

Androidde brave browser kullanıyorum. Adres satırının sonunda üçgen simgenin içindeki yazan rakamın anlamı nedir?

nasil nasil (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Brave adres satırı üzerinde gördüğün üçgen simgesinde yazanların anlamlarını aşağıda bulabilirsin:

    Brave cüzdan menü

    * Üçgen üzerindeki mavi tik : Site Brave tarafından onaylanmış, doğrulanmış web sitesi. Örnekte uzmanim.net sitesi  Doğrulanmış içerik oluşturucu olarak görünüyor.

    * Tahmini kazanç: Belirtilen tarihte tahmini olarak kazandığın BAT. Bu doğrudan kazandığın BAT miktarını vermez. Sadece kabaca kazanılanı gösterir. Cüzdana gönderilen ile buradaki BAT değeri farklılık gösterir.  Yukarıdaki Örnekte 1 Haziran - 30 Haziran arası tahmini olarak 6,519 BAT kazanılmış.

    * Bakiyeniz: Bugüne kadar kazandığınız ve cüzdana gönderilen BAT miktarı.  Ayrıca USD olarak gösterilen kısımda BATîn USD yani dolar olarak karşılığı. Kripto paralar çok oynak olduğundan buradaki USD miktarı sürekli değişecektir.

    * Bahşiş gönder: Dilerseniz kazandığınız BAT'ları sitelere bahşiş olarak gönderebiliyorsunuz.

    Ek:

    Yolladığın görselde üçgen üzerindeki sayı cüzdan veya BAT dağıtımı ile ilgili bir sorun olduğunu ifade ediyor. Ona tıkladığında, dokunduğunda muhtemelen karşına bir hata gelecek.

    Muhtelemen bahşiş gönder üzerinden işlem yapmışsın fakat bu işlem gerçekleşmemiş. 3 sayısına dokun sonra çıkan hatadaki X simgesine dokun.  Hataların kaybolması gerekir.

    alattin alattin (16999)
    1 yıl önce cevaplandı

    • @nasil ek yaptım, cevabımın alt bölümüne bak. alattin 1 yıl önce
    • Üzerine basınca kazanılan bat olduğu küçük bilgi kartı açılıyor.. Problem sayfası çıkmıyor nasil 1 yıl önce
    • @nasil muhtemelen bir yazılım hatası. Brave forumunda benzer şikayetler gördüm. Kaldırıp tekrardan son sürümü yüklemek denenebilir. Fakat bu durumda kazanılan ve cüzdana aktarılmayan BAT'lar silinir. alattin 1 yıl önce

    [url=https://www.hizliresim.com/rdb7ysm][img]https://i.hizliresim.com/rdb7ysm.jpg[/img][/url]

    nasil nasil (1)