Brave Browser VPN PC'de nasıl aktif edilir?

Bilgisayarda brave browser vpni nasıl açabilirim?  PC'de Brave Browser VPN desteği var mı? Varsa brave browser vpn hangi ülkeleri destekliyor

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Brave Firewall + VPN özelliği şuan için Android ve IOS cihazlar için etkin. Windows, Linux, MAC platformları için Brave VPN özelliği yok.

    İlerleyen zamanlarda Windows, Linux, MAC gibi sistemler için de VPN desteği gelecek. Android ve IOS için olan Brave Browser VPN uygulaması ücretsiz değil. Muhtemelen PC için olan sürüm de ücretli olacak.

    Brave tarayıcı üzerinden kazanılan BAT tokenlar ile belki ilerleye zamanlarda VPN satın almak mümkün olacak. Brave sitesinde bununla ilgili bir çalışma olduğu yazıyor. O zaman kazanılan BAT'lar ile VPN satın alınabilecek.

    Brave VPN alt yapı olarak Guardian VPN kullanıyor.  Guardian VPN yazılımının desteklediği sunucular Brave tarayıcı tarafından destekleniyor.

    alattin alattin (16999)