Brave Bu sitenin, hareket sensörlerini kullanması engellenmiştir uyarısı nedir?

Youtube Videonuzda tanıttığınız Brave tarayıcısı kullanmaya başladım. Bazı sitelerde adres çubuğunda Bu sitenin, hareket sensörlerini kullanması engellenmiştir yazıyor. Brave Bu sitenin, hareket sensörlerini kullanması engellenmiştir uyarısı ne anlama geliyor?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bazı siteler sanal gerçeklik gözlüğü gibi aygıtlarla işlem yapabilirler bu durumda da varsa cihazınızın hareker sensörlerine erişirler ya da erişim izni isterler.

    Brave tarayıcısı da varsayılan olarak hareket sensörlerine erişim isteklerini engeller.   Eğer girdiğin sitede sanal gerçeklik gözlüğü kullanımı gibi bir özellik varsa ve sen kullanmak istiyorsan bu siteye sensörlere erişim izni verebilirsin.

    Hiç alakam yok diyorsan engelli kalsın.

    alattin alattin (16999)