Brave cüzdan - bakiye sıfırlanma sorunu

Brave ile ilgili Youtube videounuzu izledim. Bende Brave cüzdan hep sıfır görünüyor. Tahmini Kazanç ve Cüzdan'da önce kazandığım Bat görünüyor fakat sonradan buradaki değerler sıfırlanıyor. Bakiyemde önceden 5 bat vardı. ama şimdi bakiyede 0,000 BAT görünüyor.Tahmini kazançta sıfırlanıyor ve reklam çıktıkça artıyor. Sonra o da sıfırlanıyor. Sorun ne olabilir?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer Brave tarayıcını Uphold ya da Gemini cüzdana bağladıysan Bakiyen sen bir işlem yapmadan buradaki cüzdana gider.

    Tahmini Kazanç: Sana o ay ne kadar reklam gösterildi, bundan ne kadar kazanacaksın bunu gösterir. Ay sonunda, genelde sonraki ayın 7. gününde Tahmini Kazanç bölümündeki  BAT Uphold ya da Gemini kullanmıyorsan Bakiyene aktarılır. Eğer Uphold veya Gemini hesabın var ve bağlantısını yaptıysan BAT doğrudan bu cüzdanlara gider ve Bakiyen 0 BAt görünür.  Ödeme sonrasında Tahmini Kazanç da 0 BAT görünür. Bu normaldir.

    alattin alattin (16999)