Brave eklenti yüklerken hata

Eklentiyi chorome ekle dediğimde resimdeki hatayı alıyorum.Ekran Görüntüsü aynı eklenti Firefoxta yüklü böyle bir sorun yaşamıyorum. Benzer eklenti önerir misiniz? Eklentinin güüncelleme tarihinin eski olması güvenlik ve çalışma konusunda sıkıntıya yol açar mı?

efe efe (65)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eklenti güvenlik sorunları barındırırsa Google Mağazadan kaldırılıyor.

    Eklentide Brave uyumsuzlupu var gibi görünüyor.  Maksadın Cookileri otomatik temizlemekse, Brave içinde böyle bir ayar var.

    Brave Tarayıcı satırına şunu yaz:

    brave://settings/cookies

    Burada Clear Cookies and site data when you quite Brave seçeneğini seç. Brave kapatıldığında tüm çerezler otomatik silinecektir.

    hakan hakan (15424)
    2 yıl önce cevaplandı

      hayır maksadım Cokileri görmek

      efe efe (65)