Brave ile kazanılan BAT'ları her sitede harcayabiliyor muyum? BAT Kredi kartı yerine geçiyor mu?

Reklam izleyerek kazanıcağımız brave tokenlarını her online sitede harcaya biliyormuyuz para gibi yani örnek veriyorum kredi kartım yok diyelim onun yerine bu tokenlarla alışveriş yapabiliyormuyum her türlü sitede kabul ediyorlar mı? online olarak alışveriş yapmak istediğim birkaç site var mesela onları nasıl kontrol edebilirim brave tokenları geçerli mi diye kredi kartı yerine?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Brave ile kazanılan Tokenlar / BAT kredi kartı yerine geçmez.  Fakat bu BAT tokenlar satılarak Dolar, Euro ya da TL ye dönüştürülebilir.

    Şuana kadar online sitelerde BAT ile alışveriş mümkün değil.  BAT online alışveriş için kullanılamıyor. Fakat kazanılan BAT tokenlar bir kripto borsaya gönderilebilir ve burada Dolar, Euro, TL'ye çevrilebilir. Daha sonra bu paralar bir bankaya aktarılabilir. Ya da Papara,ininal, Tosla gibi bir karta yatırılıp alışveriş yapılabilinir.

    alattin alattin (16984)