Brave Ödemesi Uphold hesabıma gelmiyor

Brave tarayıcısını Uphold cüzdanına bağladım fakat Şubat ayı ödemesi gelmedi. Brave Ads Ödeme durumunda Ödemeler Beklemede yazıyor.  Sorun ne olabilir?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Brave forumunda Şubat ayı ödemesi Uphold hesabına gelmeyen kişiler için şu önerilmiş:

    1. wallet.uphold.com adresine gidin.
    2. Uphold hesabına giriş yapın (daha önce girş yaptıysanız çıkış yapın, tekrar girin)
    3. Size CDD  ile ilgili bir soru sorulacak buna cevap verin. CDD (Customer Due Diligence)  Müşteri Durum Tespiti , müşteri hakkında bilgi toplanan ve müşterinin risk seviyesinin tespit edildiği süreç)
    4. Bu soruyu cevapladıktan sonra ödeme alabiliyor olacaksınız.

    Fakat bazı Brave kullanıcıları kendilerine CDD ile ilgili bir soru sorulmadığını söylemişler. Ayrıca yine bu durumun sadece Avrupa Birliği ülkeleri için geçerli olduğunu yazmışlar.

    alattin alattin (16999)