Brave Ödülleriniz doğrulanamıyor, çünkü bölgeniz Brave Ödülleri doğrulaması için şu anda desteklenmiyor

Brave ödüllerini alamıyorum.  Brave Ödülleriniz doğrulanamıyor, çünkü bölgeniz Brave Ödülleri doğrulaması için şu anda desteklenmiyor diyor. Ne yapabilirim? BAT alma, Brave ödül programları Türkiye'de çalışmıyor mu?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Brave Ödül programının dahil olmadığı bazı ülkeler var. Fakat bu ülkelere Türkiye dahil değil. Yani Türkiye'de yaşayan ve Brave kullanan kullanıcılar Brave ödül programına dahil olabiliyorlar.

    Bazı ülkelerde, örneğin Japonya, yasal düzenlemelerden dolayı Brave Rewards kullanılamıyor.

    Eğer VPN kullanıyorsanız sorunun kaynağı bu olabilir. Türkiye için böyle bir engel söz konusu değil.

    hakan hakan (15409)
    1 yıl önce cevaplandı

    • VPN kullanmıyorum fakat bende Brave ile Gemini hesabını bağlamaya çalıştığımda bölge den kaynaklı bir hata alıyorum. theqrem 1 yıl önce