Brave tarayıcısına eklenti yüklerken Uzantı Yüklenemedi - Invalid value for commands hatası alıyorum.

Choromium tabanlı tarayıcıya mağza dışından eklenti yüklemek istediğimde şu hata ile karşılaşıyorum: Uzantı Yüklenemedi - Invalid value for commands Hangi adımı eksik yapıyorum.Hata  detaylı olarak anlatırmısınız. Tarayıcıya eklemek istediğim uzantının linkini kopyalayamıyorum siteniz desteklemiyor.

efe efe (65)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Brave üzerine eklenti yüklemek istiyorsun sanırım, yüklemek istediğin eklenti de şu sanırım: https://github.com/FilipePS/Traduzir-paginas-web (Translate Web Pages)

    Ben bu eklentiyi Brave üzerinde şu şekilde yükledim, hata vermedi.

    1. Brave son sürüm olduğundan emin ol.
    2. https://github.com/FilipePS/Traduzir-paginas-web/releases/download/v9.4.1/TWP.9.4.1.Chromium.zip adresinden eklentiyi indir.
    3. İndirdiğin eklenti zip dosyasını genişlet.
    4.  Tarayıcında brave://extensions/ (uzantılar) bölümüne  git.
    5. Sağ üst köşede Geliştirici modunu aç.
    6. Paketlenmiş öğe yükle seçeneğini tıkla.
    7. Zip dosyasını genişlettiğin klasörü seç.
    8. Yükleme tamamlanmış olmalı.

    Eğer farklı bir eklenti yüklemeyi deniyorsan adını yazarsan kontrol ederim.

    murat murat (12492)
    2 yıl önce cevaplandı

      Evet eklenti bu tarayıcı güncel geliştirici modu açık dosyayı  masaüstüne çıkardım dediğiniz tüm adımları eksisiz uyguluyorum ama ilk mesajdaki aynı hatayı alıyorum. Daha kolay bir yolu yok mu?

      efe efe (65)