Brave VPN ücretli mi?

Android Brave tarayıcı için VPN özelliği gelmiş. Merak ettiğim  Brave Android VPN özelliği ücretli mi?  Brave VPN'i ücretsiz kullanabiliyor muyuz?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android cihazlar için Brave tarayıcı VPN özelliği ücretlidir.

    Şuan için Brave VPN ücretleri Aylık 67 TL Yıllık 650TL olarak görünüyor.  Brave VPN alt yapısı olarak Guardian kullanıyor.

    Guardian da hem VPN hem Firewall hizmeti sunuyor ve bu hizmetler ücretli.  Brave tarayıcısını VPN özelliğini ücretli yapması bence bir hata. Zaten yeni tanınmaya başlayan bir tarayıcı ve pazar payı diğer tarayıcılara göre düşük. Opera VPN özelliği yavaş fakat ücretsiz. Brave VPN özelliğini ücretsiz yapsaydı bence bir sıfır öne geçerdi.

    hakan hakan (15424)