brawl stars mermilerin geç gitmesi sorunu (delay)

laptoptan,bluestackstan brawl stars oynuyorum fakat oyunda donmalar oluyor mermiler geç çıkıyor input lag gibi yani.Bu sorunu nasıl çözerim o kadar geç çıkıyo ki adamın mermisi benden hızlı olduğu için beni öldürüyor ethernet ile bağlıyım ona rağmen mermilerim geç çıkıyor başka internet deneme şansım yok aynı şey mobil veri bağladığımda da oldu.Kupa kasamıcak hale geldim.Önerdiğiniz ayar var mı?Kayıt defterinden vs gerekli ayarları yapmama rağmen düzelmedi tcp optimizer yükleyip en iyi ayarları yaptım yine düzelmedi yani her şey denedim bana mısın demiyor cidden yeter artık bu sorunun çözümü yok mudur yeni hat almak dışında bu arada sadece ben bağlandığımda da oluyor hızım gayet yeterli 20 mbps.

asdf2312 asdf2312 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Oynadığın sunucuyla alakalı olabilir. Sunucu seçme gibi bir şey var mı oyunda?

    hydra hydra (3802)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Hocam sunucu seçme yok oyunda sadece vpn ile değiştiriyosun sunucuyu.Sunucuyla alakalı sorun olsa herkeste olmaz mıydı bu delay sorunu?Nasıl çözerim yardımlarını bekliyorum hocam ayar falan yok mudur düzeltmek için sistem içinden bir ayar.Mermiler geç gitmese sorun yok ama cok geç çıkıyor.Attığım gibi gitmesi için ne yapmak gerek? asdf2312 2 yıl önce
    • eskiden oluyor muydu? @asdf2312 hydra 2 yıl önce
    • evet eskiden beri oluyor ayar yapıyom düzeliyor fakat 5 6 maç sonra tekrar lag başlıyor.Oyunu akıcı yapıyorum ama sonradan tekrar bu mermi gecikmesini yaşıyorum düzeltemedim bir türlü tekrar başlamasa çözerim ama tekrar başlıyor düzeltince. asdf2312 2 yıl önce
    • nasıl çözerim hocam. asdf2312 2 yıl önce
    • emülatorle alakalıdır @asdf2312 bilmiyorum maalesef hydra 2 yıl önce

    nasıl çözerim?

    asdf2312 asdf2312 (1)