Browser virüsü nasıl silinir

Merhaba. ben internetden program indirdim amigo,mail.ru,amigo browserleride yuklendi otomatik.

bu browserleri sildim hepsini. Hep Edge browseri kullaniyordum. Şimdi ise edge kendi kendine reklam sayfalari aciliyor.

Virus temizledim olmadi. Yardim ederseniz sevinirim.

Teşekkürler...

neriman neriman (7)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İlk olarak bilgisayarınızdaki reklam ve zararlı yazılımları aşağıdaki araçlar ile temizleyin.

    Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    Bilgisayar üzerinden reklam ve zararlı yazılımlar silindikten sonra hâlâ sorununuz devam ediyorsa tarayıcı ayarlarını ve verilerini sıfırlamak gerekebilir.Ancak Microsoft edge üzerinde normal olarak sıfırlama yer almıyor.Bazı yöntemler ile sıfırlamak mümkün.Detaylı bilgi için aşağıdaki konuya bakabilirsiniz.

    Microsoft Edge Sıfırlama nasıl yapılır?

    Aslına bakılırsa, Edge kullanmak yerine Google Chrome gibi tarayıcıları kullanmayı tavsiye ederim.Edge yerleşik gelen ve her daim güncelleme almayan, eklenti yetersizliği ile hat safhada olan, birden çok sekme işlemlerinde bazen donarak sayfanın yeniden yüklenilmesini gerektiren gibi birçok sorunla karşı karşıya kalınabiliyor.Microsoft'un hiçbir yerleşik tarayıcısının 3.parti bir browser kadar başarılı olduğunu düşünmüyorum.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      sistemi geçmişe geri götürerek çözebilirsiniz.

      m3rt3r m3rt3r (1)