Browsermark ads kaldırma

Browsermark Ads nedir? Browsermark Ads nasıl kaldırılır?

Browsermark Ads, reklam yazılımı yani adware'dir.  Chrome, Firefox, Internet Explorer gibi tarayıcıların içinde sayfanın altında Browsermark Ads, Browsermark Ads başlıkları altında reklamlar gösterir.

Google aramalarında sayfanın üzerinde www.magazabulucu.com linkleri içeren Browsermark Ads yazan bir ilave bar çıkartır. Bu Browsermark Ads menü barı görünümündeki eklenti Youtube, Twitter, eBay, Flickr gibi linkler içerir.

Browsermark Ads bilgisayarınıza ücretsiz yazılımlar ile birlikte yüklenir. Browsermark Ads  potansiyel istenmeyen bir programdır ve kaldırılması gerekir.

hakan hakan (15424)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Browsermark Ads Kaldırma

    Browsermark Ads reklam yazılımı bilgisayarınızda istenmeyen reklamlar görüntüler. Browsermark Ads virüs olarak da bazı antivirüsler tarafından tespit edilebilir. Browsermark Ads gereksiz ve kaldırılması gereken bir yazılımdır.

    Browsermark google arama motoru sayfası üzerine ilave bir menü barı benzeri eklenti yükler.

    Reklam yazılımları arama motorları üzerindeki arama sonuçlarını değiştirebilir, web sitelerinde gezinirken size reklamlar gösterebilirler. Aynı zamanda internet üzerindeki aktivitelerinizi kontrol eder ve raporlarlar.  Reklam yazılımları potansiyel istenmeyen yazılım grubuna girerler ve bilgisayardan kaldırılmalıdırlar.

    Browsermark Ads pek çok kullanıcı tarafından Browsermark Ads ​virüsü olarak tanımlanır. Browsermark Ads virüsü olarak da adlandırılan bu reklam yazılımı bilgisayardan kaldırılmalıdır.

    Browsermark Ads size, Chrome, Firefox veya Internet Explorer ile webde gezinirken karşınıza pop-up pencereler halinde veya kule tipi ekranın sağında ve solunda Browsermark Ads ibareli reklamlar gösterir.

    Browsermark Ads virüs değildir. Bilgisayarınıza zarar vermek gibi bir amacı yoktur. Fakat CPU ve ram kullanarak bilgisayarınızı yavaşlatır ve sorunlara yol açabilir.

    Browsermark Ads reklam yazılımı, adware,  bilgisayarınıza ücretsiz bir yazılım ile birlikte kurulmuş olma ihtimali çok yüksektir.

    Browsermark Ads Kaldırma : Browsermark Ads nasıl kaldırılır?

    Browsermark ads kaldırmak için yüklü programlardan kaldırmalısınız:

    • Programlar ve Özellikler'i açmak için Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmiDenetim Masası'nı, Programlar'ı ve ardından Programlar ve Özellikler'i tıklatın.

    • BrowserMark programını bulun sağ tuşla tıklayın ve Kaldır'ı seçin.Ads by Sense nasıl kaldırılır?  programlar ve özellikleri

    Programlar içerisindeki Browsermark programını sağ tuşla tıklayın ve kaldır'ı seçin

    Ayrıca Browsermark ve diğer zararlılardan kurtulmak için malware taraması yapın.

    Browsermark Ads Kaldırmak için Malwarebytes anti-malware kullanabilirsiniz.

    .Malwarebytes anti-malware nedir, nasıl kullanılır? linkinden Malwarebytes anti-malware indirebilir nasıl kullanıldığını öğrenebilirsiniz.

    Browsermark Ads kaldırma işleminde Malwarebytes anti-malware ile tam tarama yapmak yeterlidir. Malwarebytes anti-malware ile tam tarama sonunda Browsermark Ads kaldırılacaktır.

    hakan hakan (15424)