BrowserModifier:Win32/Foxiebro nedir, virüs mü?

BrowserModifier:Win32/Foxiebro virüsü ne demek? BrowserModifier:Win32/Foxiebro tehlikeli bir şey mi?

kulan1 kulan1 (15)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    BrowserModifier:Win32/Foxiebro istenmeyen bir yazılım. Virüs değil.  BrowserModifier:Win32/Foxiebro internet tarayıcının (Edge, Chrome, Opera, firefox, Brave gibi) ana sayfasını ya da arama motoru ayarını değiştirir.

    BrowserModifier:Win32/Foxiebro istenmeyen yazılımının bir başka etkisi de arama sonuçlarını değiştirmek. Mesela Google'a girdin ve uzmanim.net yazdın. BrowserModifier:Win32/Foxiebro normal google arama sonuçlarını değiştirerek sana reklam veya kendi istediği sayfaların linklerini gösterir.

    BrowserModifier:Win32/Foxiebro virüsler gibi başka bilgisayarlara ya da cihazlara kendini kopyalamaz.  Çok tehlikeli değil ama yine de kaldırmanı, temizlemeni öneririm.  Bu tür Potansiyel İstenmeyen Yazılımlar (PUP) ayrıca bilgisayarın daha yavaş çalışmasına sebep olurlar.

    BrowserModifier:Win32/Foxiebro temizlemek için Adwcleaner kullanabilirsin.  Adwcleaner indirmek için:

    https://adwcleaner.malwarebytes.com/adwcleaner?channel=release

    alattin alattin (16999)