Browserpassview hatası

http://hizliresimyukle.com/image/ByXu

bilgisayarı her açtığımda böyle bir hatayla karşılaşıyorum, kaldırıyorum fakat bilgisayarı açtığımda tekrar geliyor.

temp klasöründen dosyayı silmeme rağmen aynı hatayı yine alıyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi günler :)

emrehannn emrehannn (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    C:\Users\Musti\AppData\Local\Temp klasörüne gidin.

    Bu klasör geçici dosyaları tutan bir klasördür. İçindeki tüm dosyaları silin.

    Böylelikle sHSp.exe dosyasıda silinecektir.

    HackTool:Win32/BrowserPassview virüsünden de kurtulmuş olacaksınız.

    Aynı zamanda bilgisayarınızdaki diğer virüslere karşı da bilgisayarınızı virüs taramasından geçirin.

    Norton Power Eraser nedir? Nasıl Kullanılır? ile bilgisayarınızı önce taratın. Bu işlemden sonra

    Dr.Web CureIt! nedir? Dr.Web CureIt! nasıl kullanılır? ile bilgisayarınızı derinlemesine taratın.

    murat murat (12492)