BrowseSmart kaldırma

BrowseSmart nedir? BrowseSmart nasıl kaldırılır?

BrowseSmart, reklam yazılımı yani adware'dir.  Chrome, Firefox, Internet Explorer gibi tarayıcıların içinde sayfanın altında BrowseSmart, BrowseSmart  Ads başlıkları altında reklamlar gösterir.

BrowseSmart bilgisayarınıza ücretsiz yazılımlar ile birlikte yüklenir. BrowseSmart  potansiyel istenmeyen bir programdır ve kaldırılması gerekir.

ergin ergin (2539)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    BrowseSmart Kaldırma

    BrowseSmart reklam yazılımı bilgisayarınızda istenmeyen reklamlar görüntüler. BrowseSmart virüs olarak da bazı antivirüsler tarafından tespit edilebilir. BrowseSmart gereksiz ve kaldırılması gereken bir yazılımdır.

    Reklam yazılımları arama motorları üzerindeki arama sonuçlarını değiştirebilir, web sitelerinde gezinirken size reklamlar gösterebilirler. Aynı zamanda internet üzerindeki aktivitelerinizi kontrol eder ve raporlarlar.  Reklam yazılımları potansiyel istenmeyen yazılım grubuna girerler ve bilgisayardan kaldırılmalıdırlar.

    BrowseSmart pek çok kullanıcı tarafından BrowseSmart ​virüsü olarak tanımlanır. BrowseSmart virüsü olarak da adlandırılan bu reklam yazılımı bilgisayardan kaldırılmalıdır.

    BrowseSmart size, Chrome, Firefox veya Internet Explorer ile webde gezinirken karşınıza pop-up pencereler halinde veya kule tipi ekranın sağında ve solunda BrowseSmart Ads ibareli reklamlar gösterir.

    BrowseSmart virüs değildir. Bilgisayarınıza zarar vermek gibi bir amacı yoktur. Fakat CPU ve ram kullanarak bilgisayarınızı yavaşlatır ve sorunlara yol açabilir.

    BrowseSmart reklam yazılımı, adware,  bilgisayarınıza ücretsiz bir yazılım ile birlikte kurulmuş olma ihtimali çok yüksektir.

    BrowseSmart Kaldırma : BrowseSmart nasıl kaldırılır?

    BrowseSmart Kaldırmak için Malwarebytes anti-malware kullanabilirsiniz.

    .Malwarebytes anti-malware nedir, nasıl kullanılır? linkinden Malwarebytes anti-malware indirebilir nasıl kullanıldığını öğrenebilirsiniz.

    BrowseSmart kaldırma işleminde Malwarebytes anti-malware ile tam tarama yapmak yeterlidir. Malwarebytes anti-malware ile tam tarama sonunda BrowseSmart kaldırılacaktır.

    ergin ergin (2539)