Bu ada sahip bir Microsoft hesabı yok. Başka bir hesap girin

Merhaba arkadaşlar uzun süredir kullanmadığım epostama bir gireyim derken bu sorunla karşılaştım .

E postamın yanlış olmadığından eminim , e postayı geri almanın bir çözümü varmı acaba ?

absiinthe absiinthe (11)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    e posta hesabınıza 15 ay girmediğinz zaman tamamen sıfırlanıyor şimdi kaydolun kısmından e postanızı girerek kontrol edebilirsiniz

    bu e posta başkasına ait çıkarsa halen kullanımda anlamına geliyor

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      Çok teşekkürler yav tamper datalarla uğraşıyordum bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim. :)

      absiinthe absiinthe (11)