bu ağa bağlanılamıyor

evde kendi vodemime bilgisayardan wi-fi ile bağlanamıyorum ilk zamanlar girerdim ancak uzun süredir durum böyle, telefonla vodeme sorunsuz bağlanırken bilgisayar bana bu ağa bağlanılamıyor diyor. Sorun gider dediğimde kayıtlı bir ağ seçmediniz diyor yeniden seçip girmeye çalışıyorum bu ağ kullanılamıyor hatası alıyorum tekrar sorun gider dediğimde yine kayıtlı bir ağ seçmediniz diyor. Wifi şirfeleme türü: wpa-psk/wpa2-psk

lonely lonely (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daha önceden @farurhenho bu sorun ile ilgili bir çözüm paylaşmıştı dilersen alttaki linkden çözüme ulaşa bilirsin.

    Çözüm link: Windows da karşılaşılan WiFi sorunları ve çözümleri

    darkcrak darkcrak (5168)