bu apu sistemle oyun oynayabilirmiyim

merhaba ben aşağğıdaki özellikleirni yazdığım apu sistenmle pubg gta csgo zula pubg lite gibi oyunları oynayabilirmiyim

İşlemciAMD Ryzen 3 2200G 3.50 Ghz 4 Çekirdek 6MB AM4+ 14nm İşlemci

AnakartGigabyte A320M S2H 3200mhz(OC) M.2 AM4 mATX Anakart

BellekGeIL 8GB Evo Spear AMD Edition 3000mhz CL16 DDR4 Ram (GASB48GB3000C16ASC)

SSDWD 240GB Green Okuma 545MB SATA SSD(WDS240G2G0A)

KasaRanker Orion Tempered Glass RGB USB 3.0 mATX Mini Tower Kasa

Güç KaynağıFSP 500W Meet 85 Güç Kaynağı

lütfen yardımcı olurmusunuz 2600 TL bütcem var

ibrahimbs ibrahimbs (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kasanın önünde hava alacak yer yok, hava isrkulasyonu kötü ve küçük bir kasa bu kasa ile sisteminiz ısınır. Güç kaynağı kaliteli güzel aynı güç kaynağını kullanıyorum. RAM'i ilk defa duyuyorum iyi mi kötü mü bilemem. Onun dışında sistemm iyi alınabilir,  medium ayarlarda GTA 5 rahat oynatır, yalnız şöyle bir sıkıntı var VEGA GPU RAM'den yiyor o yüzden RAM'in'i 16 GB yapmanı öneririm çift modül şeklinde 300 Lira fazladan verirsen 16 GB RAM yap, yüksek performans alırsın.

    Aşağıdaki videoya bakabilirsin performansını.
    https://www.youtube.com/watch?v=LD6wYZczoEo

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • birde bende aşağıdaki linkteki ekran kartı var elimdeşuankipc ime takılı bunu buu apu sisteme takabilirmiyim acaba bilgi verirmisin https://www.gigabyte.com/tr/Graphics-Card/GV-N420-2GI-rev-20#ov ibrahimbs 4 yıl önce
    • PCI-E16 destekleyen tüm anakartlara ekran kartı takılabilir, yani sorduğun soruya cevap olarak evet takılabilir. hydra 4 yıl önce