Bu ayar bir uzantı tarafından zorunlu tutuluyor

Google Chrome'da bir bildirim iznini  silmek istiyorum.  Fakat silmek istediğimde karşıma Bu ayar bir uzantı tarafından zorunlu tutuluyor uyarısı geliyor ve kaldır seçeneği açılmıyor

Bu ayar bir uzantı tarafından zorunlu tutuluyor nedir? Chrome'da neden Bu ayar bir uzantı tarafından zorunlu tutuluyor uyarısı alıyorum?Bu ayar bir uzantı tarafından zorunlu tutuluyor

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu ayar bir uzantı tarafından zorunlu tutuluyor uyarısı silmek ya da değiştirmek istediğiniz ayarın yüklü bir Chrome uzantısı tarafından korunduğunu gösteriyor.

    Ayarı kaldırmadan önce uzantıyı kaldırmanız gerekir. Bunun için Chromu açın ve adres satırına şunu yazın:

    chrome://extensions/

    Daha sonra buradaki uzantıları kaldırın.  Sonra Chrome üzerinde değiştirmek istediğiniz ayarı değiştirin. Uzantı kalktıktan sonra Bu ayar bir uzantı tarafından zorunlu tutuluyor uyarısı kendiliğinden kaybolacaktır.

    hakan hakan (15409)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Sağlamindir.net sponsorluğu mu aldın :D darkcrak 3 yıl önce
    • @darkcrak test bilgisayarından görüntü. Bişiler yükledim o da gelmiş. hakan 3 yıl önce
    • @hakan oky darkcrak 3 yıl önce