Bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir hatası nasıl çözülür?

Hocam KMSPico yüzünden "bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir" problemi yaşıyordum. Bunu büyük oranda hallettim, şu anda bilgisayarı Malwarebytes ile tarattığımda zararlı yazılım bulunmuyor. KMSPico ile alakalı bir şey de kalmadı. İzinlerin de çoğunu açtım fakat bir tane ayar hâlâ eskisi gibi duruyor. Bunu çözmek için internetteki yolları denerken şunu fark ettim regeditte dosya silmeme izin vermiyor.

Sadece fotoğraftaki ayarda problem yaşıyorum. Buradaki ilk videoyu denediğimde de videodaki gibi ilk başta izin vermiyor fakat videoyu çekenin yaptığı adımlardan sonra onunki hallolurken benimki o adımları yapmaya bile izin vermedi. Biraz uzun yazdım kusura bakmayın. Teşekkürler.

tridest tridest (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aynı sorunu bende yaşadım, sorunun çözümü burdadır.

    Bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir Windows 10 hatasının çözümü

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)