Bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir

Wİndows 10 Professional 64bit cihazda windows güvenliği-uygulama ve tarayıcı denetimi sekmesinde uygulamaları ve dosyaları denetleyin seçeneğini aktifleştirmeme izin vermiyor. Bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir uyarısı var. Cihazda tek hesap var o da zaten yönetici konumunda

https://youtu.be/YOosMzuCcg8 adresteki videoda ki işlemleri denedim ancak değişen bi durum olmadı sistemde virüs olmadığına eminim 3 farklı antivürüs programıyla derin tarama yaptım Win Deffender da bi şey bulamadı

21.03.2020 itibariyle win deffender ve antivirüs programlarım güncel

lonely lonely (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir Windows 10 hatası ile ilgili yeni çözüm yayınladık. Aşağıdaki linkten  bu çözüme ulaşabilirsin.

    Bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir Windows 10 hatasının çözümü nedir?

    Bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir Windows 10 çözümü video olarak da mevcut.

    Bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir Windows 10  çözüm video:  https://www.youtube.com/watch?v=QJdNCdSvX9I linkinden videolu çözümü inceleyebilirsin.

    alattin alattin (16999)