Bu ayarlardan bazıları gizlidir ve kuruluşunuz tarafından yönetilir hatası nasıl çözebilirim?

Bilgisayarıma format attırdım ve güncelleştirmelere bakayım dedim.'' Bu ayarlardan bazıları gizlidir ve kuruluşunuz tarafından yönetilir.'' yazıyordu. Daha sonra bilgisayarda girdiğim her ayarda aynı yazıyı gördüm. Format attırmadan önce böyle bir problem yoktu. Nasıl çözebilirim? Teşekkür ederim.

furkansahin furkansahin (1)
3 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Daha önceden uzmanim.net'de buna dair bir çözüm paylaşılmıştı dilersen aşağıdaki linkten çözüme gidebilirsin.

darkcrak darkcrak (5168)