Bu ayarlardan bazıları gizlidir veya kuruluşunuz tarafından yönetilir hatası alıyorum, ne yapmam gerek?

Bu ayarlardan bazıları gizlidir veya kuruluşunuz tarafından yönetilir hatası çözümü nedir?

Bu ayarlardan bazıları gizlidir veya kuruluşunuz tarafından yönetilir çözmek için ne yapmam gerek?

darkcrak darkcrak (5158)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu hatayı genelde windows ayaralar kısmında görürsünüz ve çözümüde kolaydır.

    Çözüm:

    1. İlk olarak CMD'yi yönetici olarak açınız.
    2. CMD'yi yönetici olarak açtıktan sonra aşağıdaki komutları girin.
      reg delete "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies" /f
      reg delete "HKCU\Software\Microsoft\WindowsSelfHost" /f
      reg delete "HKCU\Software\Policies" /f
      reg delete "HKLM\Software\Microsoft\Policies" /f
      reg delete "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies" /f
      reg delete "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsStore\WindowsUpdate" /f
      reg delete "HKLM\Software\Microsoft\WindowsSelfHost" /f
      reg delete "HKLM\Software\Policies" /f
      reg delete "HKLM\Software\WOW6432Node\Microsoft\Policies" /f
      reg delete "HKLM\Software\WOW6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies" /f
      reg delete "HKLM\Software\WOW6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsStore\WindowsUpdate" /f

    3. İşlem bittikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.

    darkcrak darkcrak (5158)
    2 yıl önce cevaplandı

      Hocam bu ayarı yapıktıktan sonra Ayarlar hiç açılmaz oldu.. Bunu nasıl geri alabilirim?

      efem360 efem360 (1)